מזונות שמזרזים חילוף חומרים וגורמים לירידה במשקל

המראה שלנו חשוב לנו במיוחד ומשפיע גם על מצב הרוח שלנו והביטחון שלנו במהלך היום יום. לקראת הקיץ, רובנו מבלות בתדירות גבוהה יותר במכוני הכושר, חוגי הספורט השונים ומנסות אינספור דיאטות רצח שונות שחלקן לא כל כך נעימות.

לא פעם נתקלתי בבנות שסובלות מהדיאטות וכמעט ולא אוכלות, בדיוק בשבילן ולקראת בואו של הקיץ הקרב, החלטתי לכתוב את המאמר הזה שיציג בפניכן את המזונות השונים שמזרזים חילוף חומרים.

"מאכלים מרזים"

·         מים – בהמשך לכתבה על המשקאות הקלים, המים גורמים לנו לזירוז בחילוף בחומרים בגופנו ולמעשה מרזים! זו רק אחת מהסיבות להעדיף שתית מים על פני משקאות הדיאט השונים שמשמינים טיפה פחות מהמשקאות הקלים הרגילים.

·         ג'ינג'ר – או בשמו המקורי, זנגביל רפואי, מסייע לזירוז חילוף החומרים ומשמש לצמח מרפא ברחבי העולם. הגינג'ר עשוי לסייע לכן בבעיות עיכול ובנוסף הוא מניע דם וממריץ תהליכים מטבולים בגוף וכך עוזר בשריפת השומנים.

·         הל – התבלין עם הטעם הארומטי בו משתמשים ברפואה הסינית בשיטות ריפוי שונות. ההשפעה העיקרית של תבלין ההל היא בזירוז חילוף החומרים במערכת העיכול. ההל מעודד הפרשת מיצי קיבה ומייעל שימוש של שומן כמקור לאנרגיה בגופנו.

·         כוסברה – מעבר לטעם הנפלא של הכוסברה והתאמת לשילוב ולהוספה למאכלים שונים, הכוסברה מעודד חילוף חומרים של שומנים בגופנו.

·         תמר הינדרי – פרי חמוץ מתוק הפופולרי בעיקר במטבחים ההודים. הפרי החמוץ מסייע בתהליך חילוף החומרים בכך שמזרז את הפעילות במערכת העיכול.


להרזות וליהנות – סדנת בישול בריא

מחפשת את השילוב בין הנאה מהאוכל לבין הבריאות והדיאטה לקראת הקיץ? למה שלא תאמצי את המאכלים הבריאים למטבח שלך בבית? אני מזמינה אותך להצטרף לחוויה שתהפוך את המטבח שלך למקום בילוי בפני עצמו.

סדנה בה משתמשים בחומרים בריאים ויוצרים טעמים מפתיעים כך שניתן לשלב בין הנאה מהארוחה לבין השמירה על התזונה לאורך כל השנה.

חוויה המתאימה לגבר, לאישה ולכלל המשפחה. הדרך הפשוטה לשמור על התזונה וחוויה מדהימה בפני עצמה.

אהבתם את המאמר? אשמח שתשתפו אותו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה