חמשת הסכינים שחייבים שיהיו במטבח

כל בעל מקצוע זקוק לכלים שלו על מנת לבצע את המלאכה, ובדיוק כך גם במטבח! המקום בו אנו מבלות לעיתים שעות ביום כדי להכין את האוכל, צריך להיות מקום ראוי לעבודה ועלינו להצטייד בכלים המתאימים על מנת שנוכל ליהנות מהמלאכה. בדיוק לשם כך הכנתי עבורכם רשימה של חמשת הסכינים עימם תבצעו את המלאכה:

סכין ירקות: כדי לחתוך את הירקות בצורה הנוחה ביותר וכדי שהסלט יהיה כמה שיותר דק, עלינו להצטייד בסכין מתאימה לחיתוך ירקות. סכין לירקות תסייע לכן להפוך את הסלט למעוצב ותקל עליכן בתהליך החתיכה.


סכין שף: ברגע שתתנסו, לא תוכלו בלעדיה. סכין שף יוצרת חוויה אחרת במטבח בביתכם. שימושיה מתחילים מחיתוך ירקות ועד לחיתוך בשרים. חשוב מאד שסכין השף תהיה נוחה ומתאימה לידכם. מחירי סכיני השף מתחילים מעשרות שקלים ועד לאלפים ועליכם לבחור את הסכין המתאימה עבורכם.

חשוב שהסכין תתאים ליד שלכם
סכין מיוחדת: לכל אחת יש את ההעדפה שלה לגבי המוצרים השונים. סכין מיוחדת צריכה להיות הנוחה והמתאימה ביותר בשבילכם. חשבו על סוג המאכלים שאתם נוהגים לבשל, התחשבו בגודל הסכין ובלהב שלה והתאימה אותה לצרכים שלכם.

סכין לחם: לכל אחד מאתנו מגיע להתעורר בבוקר ולפרוס לעצמו לכם לארוחת בוקר מפנקת. סכין לחם תאפשר לכם ליהנות מפרוסות בגודל הרצוי ותהפוך לכם את החיים בבוקר לכל כך פשוטים שכל שנותר הוא למרוח את הממרח האהוב עליכם וליהנות מארוחת בוקר מפנקת.

חברו הטוב ביותר של הבשלן: סט סכיני שף

סכין בשר: למה שתתאמצו יותר מדי בחיתוך הבשר? סכיני בשר נמצאים כמעט בכל בית בישראל ותפקידם להקל על חייכן. בחרו בסכין די חדה ונוחה לאחיזה ותראו שלחתוך בשר זה לא כזה נורא.

אוכל בריא בטעמים מפתיעים

מי מאתנו אינה מעוניינת לבשל את המאכלים הבריאים ביותר עבור ילדיה? לצערנו, הממתקים והטיגונים הם האהבה של הילדים, אך מסתבר שאפשר גם אחרת! סדנת בישול למאכלים בריאים תוך שימוש בחומרים מפתיעים, והטעם? פשוט מדהים!

הצטרפו לחוויית בישול מעולם אחר שבסופה גם הילדים יאהבו את המאכלים הבריאים שאתן מכינות. סדנה מהנה, בריאה ובעיקר טעימה המתאימה לנשים, גברים והמשפחה כולה.


אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חבריכם.
רוצים לראות עוד? בקרו בפייסבוק שלי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה