איך לבחור כיריים למטבח?

חלק גדול מהמאכלים והתבשילים שאנו מבשלות מתבצע על הכיריים. בדיוק כמו שאר מוצרי המטבח בהם אנו נעזרים, עלינו לדאוג למוצרים הנוחים והטובים ביותר עבורנו כך שנוכל ליהנות גם מתהליך הבישול.

מוצר חדש שיצא בעשור האחרון והפך לפופולרי במיוחד בבתים החדשים הם הכיריים החשמליות. רבים מתלבטים בין כיריים גז לבין כיריים חשמליות, במאמר הבא נסייע לכם לבחור את הכיריים המתאימות ביותר עבור המטבח שלכם.

כיריים חשמליות או כיריים גז?

כיריים מגז מתאימות בעיקר לבשלניות שאוהבות לצפות בתהליך הבישול, להרגיש את האש ולראותה. לעומתן, הרבה אנשים יעדיפו את המראה המודרני של הכיריים החשמליות המשתלב מעולה במטבח.
מעבר לעובדה שאיננו "מרגישים את האש" במטבח ותהליך ההכנה למסתכלים על תהליך הבישול הוא פחות אוטנטי, ישנם השלכות גם לגבי תהליך הבישול: כך למשל, בכיריים גז להבת האש מקיפה את הסיר/המחבת ומעניקה לו תמיכה של 360 מעלות, בניגוד לכיריים בהם התושבת של הסיר בצורת X, דבר שעשוי לשפר את איכות המטעמים שאנו מבשלים במטבח. לכיריים החשמליות אמנם מראה חדש ואוטנטי ורבים מעדיפים את השימוש בהם בשל המראה אך למי שבאמת אוהב ליהנות מתהליך הבישול ומעוניין באיכות הטובה ביותר ובתהליך הבישול המקצועי ביותר, מומלץ כמובן כיריים מגז.הוכחה לכך ניתן לראות על פי השימוש של השפים במסעדות השונות. האם נוכחתם פעם במסעדה, קייטרינג או חוגי בישול שונים בהם הכיריים היו חשמליות? לאנשים המעוניינים בטיב הטעם בבישולים ומעוניינים להוסיף אטרקציה וליהנות מחוויית הבישול כמה שיותר מומלץ שימשיכו ליהנות מבישול באמצעות כיריים גז.

קיימים סוגי שונים של כיריים מגז, אני ממליצה על כיריים גז עם תושבת מרובעת, כך ניתן להבטיח שהלבה תקיף את האוכל בזמן הבישול ותעניק תמיכה מלאה.
בקיצור, אין כמעט שאלה, "מתכון מנצח לא מחליפים"! אני מזמינה אתכן/ם ליצור קשר לייעוץ נוסף בנוגע לכיריים המתאימות ביותר עבור המטבח שלכם.


כמה את רוצה מ-1 עד 10 שהילד שלך יאכל בריא?

זה לא סוד שרוב הילדים אוהבים דווקא את המאכלים המטוגנים או המתוקים אבל יש דרך לבשל להם אחרת. סדנת בישול בריאה שתהפוך את התזונה של ילדיך למלאה ועשירה.

שימוש בחומרים מפתיעים שיוצרים טעמים מיוחדים שאפילו הילדים אוהבים. חוויה מדהימה במטבח והדרכה מהנה המתאימה לנשים, גברים ולמשפחה כולה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חבריכם.
רוצים לראות עוד? בקרו בפייסבוק שלי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה