רוצה להיראות צעיר? נזקי הסוכר בגוף

כולנו שואפים להיראות בשיאנו גם בגילאים מבוגרים יותר. כושר ותזונה כמובן משפיעים על המראה החיצוני שלנו ועל המערכת הבריאותית שלנו. מחקרים הציגו כי בשנים האחרונות יש נטייה מוגברת להשמנה בקרב ילדים, המאמר הבא יסייע לכם לשמור על הבריאות שלכם ושל הילדים שלכם...


הבעיות הקשורות לצריכת סוכר

·         השמנה: כפי שהזכרנו בתחילת המאמר, בשנים האחרונות בשל העלייה בצריכת המשקאות ה"קלים" והעובדה שיותר ויותר אנשים נוהגים לאכול ג'אנק פוד בעסקים המציעים אוכל, יש נטייה של השמנה בקרב הילדים. אי אפשר להתווכח עם העובדה שהסוכר משפר את הטעם (בעיקר בקרב הילדים) אך קיימים תחליפים שונים שמאפשרים לנו להכין מאכלים נהדרים והכי חשוב – בריאים. הקפידו להרגיל את ילדיכם ולהגביל אותם בצריכת הסוכר.

·         התמכרות: משקאות המכילים סוכר הם משקאות ממכרים. כך למשל, צריכה מוגברת של קוקה קולה מובילה להתמכרות למשקה. נסו להרגיל את ילדיכם לשמור על תזונה נכונה ולמנוע מהם התמכרויות למאכלים ומשקאות סוכרתיים.


·         הזדקנות העור: אחת ההשפעות השליליות של הסוכר היא ההשפעה על העור של הגוף. צריכת סוכר מוגברת גורמת להזדקנות העור.

·         בעיות בשיניים: כולנו יודעים כי הסוכר פוגע בשיניים שלנו, אך מעטים מייחסים לכך חשיבות – משקאות ומאכלים סוכרתיים גורמים להירקבות השיניים שלנו ועלולים לגרום לדלקות בשיניים.

·         דיכאון: מחקרים מציגים כי מאכלים ומשקאות סוכרתיים עלולים להוביל להפחתת היציבות הרגשית שלנו. צריכת סוכר מוגברת עלולה להביא למצב נפשי של דיכאון.

·         דיכוי של המערכת החיסונית שלנו: צריכה מוגברת של מאכלים ומשקאות סוכרתיים פוגעת במערכת החיסונית שלנו וביכולת של הגוף לעכל מאכלים שונים. בנוסף סוכר הוא למעשה "האוכל של החיידקים", דבר שעלול להוביל לווירוסים שונים ופטריות. הסוכר מזיק לכלי הדם וכמובן עלול לגרום לסוכרת.

·         סחרחורות וכאבי ראש: כשהמערכת החיסונית שלנו נפגעת אנו חשים זאת בעיקר באמצעות סחרחורות וכאבי ראש עזים.

תזונה בריאה לילדים

אני מזמינה אתכם לעקוב אחר הבלוג ולהתחיל לבשל בריא לעצמכם וכמובן לילדים שלכם. לפני שרצים לעשות ניתוחים ומתיחות פנים קיימות דרכים טבעיות בהן נוכל לדאוג לעור של הגוף שלנו ולשמור על מראה צעיר ורענן.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חבריכם.
רוצים לראות עוד? בקרו בפייסבוק שלי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה